Спілка молодих незалежних журналістів


Ми, громадська організація «Спілка молодих незалежних журналістів», з'явилися в 2010 році. Наша організація має статус обласної та зареєстрована в Запоріжжі.

Директор громадської організації – журналіст, медіаекперт, кандидат наук із соціальних комунікацій Наталія Виговська.

Основна ідея нашої діяльності: дати молодим журналістам альтернативні можливості більш якісного навчання і підготовки. Це - одна зі складових нашої місії: докласти максимум зусиль, щоб підвищити рівень професійної журналістики в регіоні і Україні в цілому.

Цілі організації замкнуті навколо професійних і етичних стандартів, способів зробити так, щоб журналістика, особливо регіонального рівня, ставала більш якісною. Навіщо? Принцип простий: якісні медіа впливають на владу, і це не дає їй, владі, приймати рішення на свою користь. А це є корисним для суспільства.

Нашими завданнями, зокрема, є практична підготовка професійних журналістів, створення спільноти молодих журналістів з широкими зв'язками, допомога репортерам-початківцям в пошуку ресурсів для стартапів, сприяння розвитку науки і освіти в цілому.

Ми віримо, що ці зусилля допоможуть сформувати соціально-активна медіапростір в Україні і вплинути на підвищення загального рівня демократії в країні.