Програма "Цифрова журналістика для Східної Європи 2016" у Гамбурзі

Українські журналісти, що прагнуть набути професійних знань про відео, фото, візуалізацію даних, отримати знання щодо сучасних можливостей онлайн-пошуку та цифрової безпеки, мають можливість податися на програму «Цифрова журналістика для Східної Європи 2016».

Interlink Academy за підтримки Уряду Німеччини 24 березня 2016 року відкрила конкурс на участь у Школі цифрової журналістики для Східної Європи. В конкурсі можуть взяти участь журналісти з Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови, Росії та України.

Курс включає в себе очну та дистанційну стадії навчання. Очна стадія пройде в Гамбурзі (Німеччина). Учасники отримають нові журналістські навики зі створення відео та фото для мобільного інтернету, розслідувальної журналістики, створення інфографіки та візуалізації даних, цифрової безпеки протягом лекційних занять та інтенсивної  практичної групової роботи. Крім того, до програми входить знайомство з прогресивними німецькими ньюзрумами та серія вебінарів з міжнародними спікерами та експертами з інтернету.

Дистанційне навчання включає низку спільних вебінарів (віртуальних лекцій) та виконання проектів в медійному середовищі, де працюють учасники проекту, за підтримки дистанційної навчальної платформи Interlink.

Очна стадія (в Гамбурзі): 15 травня – 26 травня 2016 року

Заочна стадія (в країнах проживання учасників): 29 травня -15  липня 2016 року.

Курс проходитиме англійською мовою.

Програма покриває витрати на проходження курсу та витрати на міжнародне відрядження. Під час очної стадії в Гамбурзі учасники будуть поселені в готелі та їм будуть покриватися витрати на харчування.

Апліканти можуть бути як співробітниками медіакомпаній, так і фрілансерами. Вони мають продемонструвати журналістський талант, бути замотивованими дізнатися про нові технологічні можливості та розуміти роль незалежних медіа в демократичних суспільствах. Претенденти мають володіти хорошим рівнем англійської мови. Крім того, за претендентами має зберігатися місце роботи та заробітна платня за час їх відсутності та гарантована підтримка щодо проходження дистанційної стадії навчання з боку роботодавців.

Онлайн-заявки приймаються з 24 березня по 5 квітня 2016 року. Неповні заявки до розгляду не приймаються.

Більше інформації (англ.) - тут.

Аплікаційна форма: тут